Blogs

Başman Group, Faaliyet Alanına İnşaatı da Ekledi!

1959 yılında Salih Başman ve Mustafa Başman’ın temellerini attığı, hayallerin gerçeğe, gerçeklerin başarılara dönüştüğü bir eserin hikayesi bu...

Ve şimdi bu hikayeye bir başarı öyküsü daha eklemek için yeni bir sektör alanı daha yaratılıyor. Kuzey Kıbrıs’ta son yılların artarak ivme kazanan inşaat sektörüne KKTC’nin en önemli ekonomi aktörlerinden Başman Group’ta kurduğu Başman Real Estate Co. Ltd. ile ilk adımı atıyor.

Başman Group'tan ilk inşaat projesi: Silent Hill Homes!

Kıbrıs inşaat sektöründen sıcak haberler, dikkat çeken gelişmeler var. 

KKTC ekonomisinin devlerinden Başman Group yeni bir yatırım rotası çizdi. 

Kozmetik, hızlı tüketim ürünleri, tekstil, beyaz eşya, restoran-bar, spor ve sağlık gibi birçok alanda köklü yatırımlara imza atan Başman Group, inşaat sektörüne giriyor. Hem de çok iddialı bir şekilde.

Başman Real Estate ismiyle kurulan şirketin direktörlüğünü Ali Başman, satış ve pazarlama müdürlüğünü ise Çağkan Neşeli yapacak. 

Firmanın ilk projesi Lapta bölgesine konumlanıyor. 

Başman Real Estate Lapta Silent Hill Homes projesi.

Kıbrıs'ta yatırım düşünenler için yeni bir konut projesi. Başman Real Estate tarafından inşa edilecek Silent Hill Homes projesinde fiyatlar 49 bin 900 sterlinden başlıyor.

Lapta'da konumlanacak, fiyatları 49 bin 900 sterlinden başlayacak. 

Üstelik yatırımcılar için özel bir banka anlaşması ve banka kredisi sunulacak. 

Kıbrıs ekonomisinin güçlü şirketi Başman Group'un ilk inşaat projesi Silent Hill Homes için geri sayım başladı. 

Silent Hill'de 30 daire var. 

Bunların 24'ü 2+1, 6'sı ise 3+1.

Başman Real Estate'in Silent Hill Homes projesine Türkiye İş Bankası kredisi

Kıbrıs inşaat sektöründe banka anlaşmaları devam ediyor. Girne konut projelerinden Silent Hill Homes için İş Bankası özel fırsatlar sunuyor.

Kıbrıs emlak sektörüne Türkiye İş Bankası’nın desteği sürüyor. Başman Real Estate’in ilk projesi Silent Hill Homes’da Türkiye İş Bankası ile özel bir anlaşmaya imza attı. 

Anlaşmaya göre; Türkiye İş Bankası Başman Real Estate Lapta’da yaptığı Silent Hill Homes projesine inşaat süreci devam ederken kredilendirebilecek. %25 peşinatın ardından müşteri direk olarak bankaya bağlanabilecek.