Başman Real Estate'in Silent Hill Homes projesine Türkiye İş Bankası kredisi

Kıbrıs inşaat sektöründe banka anlaşmaları devam ediyor. Girne konut projelerinden Silent Hill Homes için İş Bankası özel fırsatlar sunuyor.

Kıbrıs emlak sektörüne Türkiye İş Bankası’nın desteği sürüyor. Başman Real Estate’in ilk projesi Silent Hill Homes’da Türkiye İş Bankası ile özel bir anlaşmaya imza attı. 

Anlaşmaya göre; Türkiye İş Bankası Başman Real Estate Lapta’da yaptığı Silent Hill Homes projesine inşaat süreci devam ederken kredilendirebilecek. %25 peşinatın ardından müşteri direk olarak bankaya bağlanabilecek.

Başman Group Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen imza törenine; Başman Real Estate Co. Ltd. Direktörü Ali Başman, Başman Real Estate Co. Ltd. Satış ve Pazarlama Müdürü Çağkan Neşeli, Türkiye İş Bankası KKTC Ülke Müdür Yardımcısı Hamide Dericioğlu, Türkiye İş Bankası Lefkoşa Şube Müdürü Salih Safa, İkinci Müdür Osman Günsoy ve yönetici Umut Korkuter katıldılar.

Türkiye ve KKTC’de bankacılık sektörünün baş aktörü Türkiye İş Bankası, Silent Hill Homes için uygun bir ödeme planını müşterileri için devreye sokuyor. KKTC’de üçüncüsü uygulanan Natamam Konut Kredisi ürünüyle, Silent Hill Homes’tan ev alanlar, hemen Türkiye İş Bankası’ndan 10 yıl vadeli konut kredisi kullanabiliyor. Yetkililer; böylesine bir imkanın Türkiyeli yatırımcılar tarafından da çok büyük ilgi gördüğünü belirttiler.

Başman Real Estate’in ilk projesi olan ve merakla beklenen konut projesi Silent Hill Homes da, aylık taksitler 515 STG’den başlayacak. Projede vade oranı ise tam 120 ay, yani 10 yıl.

Kıbrıs inşaat sektöründe büyük önem arz eden özel Natamam Konut Kredisi için, Başman Real Estate ve Türkiye İş Bankası yöneticileri düzenlenen törenle anlaşmayı imzaladı.

“Hayırlı olsun” temennilerinin ardından imza töreni çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.

Add Comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.