Comment permalink

1959 yılında Salih Başman ve Mustafa Başman’ın temellerini attığı, hayallerin gerçeğe, gerçeklerin başarılara dönüştüğü bir eserin hikayesi bu...

Ve şimdi bu hikayeye bir başarı öyküsü daha eklemek için yeni bir sektör alanı daha yaratılıyor. Kuzey Kıbrıs’ta son yılların artarak ivme kazanan inşaat sektörüne KKTC’nin en önemli ekonomi aktörlerinden Başman Group’ta kurduğu Başman Real Estate Co. Ltd. ile ilk adımı atıyor.

Ülkesine bugüne kadar sağladığı katma değerlerle ve uluslararası firmaların Kuzey Kıbrıs’a gelmesinde büyük katkıları olan Grubun, yeni yatırımı Lapta bölgesinde sıradışı bir proje ile sizleri buluşturuyor.

Projenin detayları belli olurken; grubun “uygun fiyata lüks yaşam sizleri bekliyor” slogani ile her kesimden insanın ev sahibi olabileceğini ve yatırım içinde Lapta’nın gelecek vaad etmesi, üniversite projelerinin bulunması ileriye dönük önemli bir kazanç olacağı da şimdiden kendini belli ediyor.

Proje de ayrıca, Yakındoğu Bankası ile yapılacak olan özel bir anlaşma ile, inşaat devam ederken, kira öder gibi kredi olanağı sağlanacak olması “Silent Hill Homes” projesini emsallerinden çok daha fazla ön plana çıkarıyor.

 “Silent Hill Homes” projesi Lapta’nın kalbinde sıradışı bir proje olarak toplamda 30 daireden oluşuyor. Dağ ve Deniz manzaralı 24 adet 2+1 ve 6 adette 3+1 bulunduğu site konseptinde kapalı garaj, ortak yüzme havuzu, çocuk havuzu ve çocuk oyun alanı gibi yaşamı kolaylaştıracak unsurlar ise, bu huzura açılan pencere de sadece birkaçı...

“Silent Hill Homes” projesinde hayalleriniz, hayatınız olacak.

Detayları önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı ile kamuoyu ile paylaşılacak olan projedeki gelişmeleri 101evler.com Haber bölümünden takip edebilirsiniz.

İletişim: 0533 881 19 49

Add Comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.

Comments

I’ve been thinking about this

I’ve been thinking about this for years! Now I have not just the courage, but also the motivation to go full digital with the blueprints!

I work for this company, and

I work for this company, and I’m so incredibly glad we’ve switched to storing and viewing all the blueprints in an easily accessible, digital format